top of page
  • Writer's pictureEesti Klaveriõpetajate Ühing

XV Rudolf Tobiase konkurss



21-22 mail 2023 toimus Käina Kaunite kunstide koolis XV Rudolf Tobiase konkurss. Kavanõuetes oli nooremal vanuserühmal Bach, Rudolf Tobiase pala ja Ester Mägi pala, keskmisel vanuserühmal Bach, Rudolf Tobiase pala ja konkursi jaoks spetsiaalselt kirjutatud uudisteos, Hiiumaalt pärit helilooja Marianna Liigi "Unenägu". Kolmandas vanuserühmas oli kavanõudeks Bach, Rudolf Tobiase pala ja Griegi pala. Žüriis olid Lembit Orgse, Sten Lassmann ja Ia Remmel.


TULEMUSED

8-10 AASTASED

I koht German Roditšenko Rakvere MK, õp Ruth Patune

II koht Yeva Brysiuk Lasnamäe MK, õp Milena Borissevitš

II koht Aryna Brysiuk Lasnamäe MK, õp Milena Borissevitš

III koht Helga Kaibald Kärdla MK, õp Olesja Voronjuk Eripreemiad: parim J.S. Bachi esitus - German Roditšenko, parim Tobiase esitus - Aryna Brysiuk, parim Ester Mägi esitus - Yeva Brysiuk.

Diplom kava väga hea esituse eest: Tigran Karapetyan Sillamäe MK, õp Svetlana Rosseva,

Elisabeth Vannas Käina HK, õp Olesja Voronjuk, Gert Gabriel Piirsalu Häädemeeste MK, õp Vaike Väljamäe, Kristofer Vent Keila MK, õp Diana Gromova, Anna Kremenetski Maardu KK, õp Jekaterina Deržavina

Diplom kava hea esituse eest: Elina Liiva Häädemeeste MK, õp Vaike Väljamäe, Kõu Praks Viljandi MK, õp Diana Liiv, Robert Kaasik Kiili KK, õp Tiia Koppel, Laurina Maria Litnevski Lääne-Harju MK, õp Svetlana Skuridina


11-13 AASTASED

I koht Anna Jõeleht Lääne-Harju MK, õp Svetlana Skuridina

II koht Ella Marie Mäger Keila MK, õp Eva Teppo

III koht Lagle Levit Orissaare MK, õp Kairit Levit Eripreemiad: Parim Bachi esitus - Jette Piibemann, parim Tobiase esitus - Merilin Rohula, parim Marianna Liigi teose esitus - Mariel Kriks.

Diplom kava väga hea esituse eest: Merilin Rohula Saku MK, õp Inga Arro, Jette Piibemann Keila MK, õp Eva Teppo, Mariel Kriks Kiili KK, õp Tiia Koppel, Lisbet Kotiesen Kadrina KK, õp Liili Põld, Ilya Nesterov Lasnamäe MK, õp Sofia Nesterova.

Diplom kava hea esituse eest: Sofie Hramova Keila MK, õp Diana Gromova, Heti Kaibald Kärdla MK, õp Olesja Voronjuk, Johann Praks Viljandi MK, õp Diana Liiv, Maria Reineberg Rakvere MK, õp Ly Eskor, Mae Rull Kiili KK, õp Tiia Koppel, Kirke Uibokand Väike-Maarja MK, õp Darja Roditšenko.


14-16 AASTASED

I koht Raul Eerik Palm Rakvere MK, õp Ruth Patune

II koht Lyudmila Hovsepyan Lasnamäe MK, õp Sofia Nesterova

III koht Sofia Alfjorova Lasnamäe MK, õp Sofia Nesterova

Eripreemiad: Parim Bachi esitus - Sofia Alfjorova, parim Tobiase esitus - Raul Eerik Palm, parim Griegi esitus - Lyudmila Hovsepyan.

Diplom kava väga hea esituse eest: Mark Antony Mikk Tabasalu MK, õp Ädu Laur

Diplom kava hea esituse eest: Anni Hiiemets Käina HK, õp Olesja Voronjuk


141 views

Kommentare


bottom of page